top of page
048.png

INVESTICE

DO VZPOMÍNEK

RODINNÁ FOTOGRAFIE

Mám ráda přirozené záběry, takže pozovačky ode mě moc nečekejte.Ale co Vám mohu slíbit je to, že Vám moje obrázky vykouzlí úsměv na tváři i po letech.
No a taky miluji hru se světlem. 

Takže pokud se Vám tento styl líbí, pak jste u mě správně.
Výběr fotek dělám já a Vy obdržíte ucelenou reportáž, která bude obsahovat 30-40 zpracovaných fotografií  v elektronické podobě.Toto platí na všechny druhy focení.

Kdo se ke mně chystáte poprvé a chcete vidět, co od mých příběhů očekávat,
navštivte můj 
 
 Fotoblog
 

Cena 2500,-

056.png
020.png
23.jpg

Lokality na focení vybírám podle aktuálního počasí a podle toho, co právě nabízí příroda. Novorozeňátka fotím u Vás doma, stejně tak u Vás doma mohu nafotit starší děti či narozeninové oslavy. U novorozeňátek je úplně jedno, v jakém týdnu se fotí. Nepolohujeme, neuspáváme, necháváme vše plynout.

Platí se i hned na místě po uskutečněném focení v hotovosti

Doprava do 20 km od Strakonic v ceně, pokud za Vámi jedu někam dál, cena dopravy se řeší předem.
Doba dodání fotografií se pohybuje v rozmezí 2-3 týdnů od focení.
V době hlavní sezony nebo v případě nemoci se dodací doba může prodloužit.


Další důležité info: nepodcěňujte výběr oblečení.Výsledný efekt fotografií se vždy nese v souladu s tím, co máte na sobě.

Pokud si nevíte rady, s výběrem vhodného oblečení Vám poradím.
Vyhněte se velký nápisům na trikách, geometrickým vzorům a neonovým barvám. Pamatujte, že
v jednoduchosti je krása.

 

SVATBY

1.jpg


Svatby fotím od roku 2012 a mám za sebou přes tři stovky nádherných svatebních dní.Což znamená, že mě nemohou překvapit žádné světelné podmínky,  obřad v pravé poledne na slunci či večerní obřad v jeskyni :-)  A navíc jsme na Vás dva. Na svatby totiž jezdím se svým manželem, který je mi k ruce jako asistent a zároveň právoplatným fotografem.Což je pro Vás nesmírná výhoda, protože kde nejsem já, je on a naopak. Oba fotíme reportážním stylem a je pro nás nesmírně důležité, abychom zachytili právě ty neopakovatelné momentky.Určitě nevynechejte prohlídku celých svateb na blogu, ať si uděláte představu, co od nás můžete čekat a také se můžete inspirovat.

Co bych od Vás potřebovala vědět?

Uvádějte prosím termín svatby, místo konání a přibližný počet hostí.Také zda nás chcete na celý den nebo jen jeho část.Bude úplně báječné, když mi napíšete i malinko něco více, třeba jak si svoji svatbu představujete či jak ten den chcete celkově pojmout.Moc ráda se o Vás dozvím více, než jen Vše jméno :-) Předem za tyto informace děkuji. 


Cena se odvíjí od počtu hodin, které s Vámi strávíme, zda jde o velkou svatbu či menší. 

Určitě si pokládáte otázku, proč tady nemám ceník veřejně

Hlavním důvodem je to, že každá svatba je jiná a ceník se liší.Je rozdíl, zda máte svatbu o dvaceti lidech, kde jsme tři hodiny a je v okolí  nebo když máte svatbu o sto lidech, na dvanáct hodin, v plné sezoně a jedeme za Vámi 200km. V neposlední řadě je pro mě hodně důležitá ta prvotní konverzace, která mezi námi proběhne. Děkuji, že toto respektujete a věnujete svůj čas napsáním poptávky a i hned neodejdete, toho si moc vážím.

Neváhejte se zeptat na cokoliv a probereme to společně.
Fotíme i kratší varianty nebo malé svatby.   


Předsvatební focení 

Cena od 2000,-  dle lokality a Vašich požadavků.
Chcete vědět, do čeho s námi půjdete?
Mrkněte na celé svatební příběhy
513.jpg
bottom of page