top of page
048.png

INVESTICE

DO VZPOMÍNEK

23.jpg
010.png


Rodinné focení  cena  2500,-

V ceně je 15ks zpracovaných fotografií, které si vybíráte sami ze zaslaných náhledů.Pokud si vyberete více, každá další zpracovaná fotografie je za cenu 120,-.Fotografie ode mě dostanete v elektronické podobě.
Bříška - portrét   cena 2500,-

V ceně je 10ks zpracovaných fotografií, které si vybíráte sami ze zaslaných náhledů.Pokud si vyberete více, každá další zpracovaná fotografie je za cenu 150,-.Fotografie ode mě dostanete v elektronické podobě.

Bříška - rodina   cena 2500,-

Pokud fotím těhulku i s dalším sourozencem jako rodinné focení, počet fotek je shodný jako u rodinného focení.

056.png
DSC03671.jpg
05.png
107.png

Lifestylové focení u Vás doma / newborn

cena 2500,
-


Novorozeňátka jezdím fotit k Vám domů.Vše je na pohodu  a vše se řídí potřebám maminek a miminek.

Jde o velmi oblíbené focení, vhodné třeba i pro narozeninové oslavy nebo v období plýskanic. V prostředí, kde Vaše děti vyrůstají, vznikají fotky, které více vypovídají o Vás a Vaší rodince.

V ceně je 15ks zpracovaných fotografií, které si vybírá
te sami ze zaslaných náhledů.Pokud si vyberete více, každá další zpracovaná fotografie je za cenu 150,-.Fotografie ode mě dostanete v elektronické podobě.

152.png
012.png
09.png


Focení v porodnici   cena 2500,-

Fotí se v porodnici na pokoji, druhý nebo třetí den po porodu.Reportážní pojetí prvních dní Vašeho miminka.Připojit se mohou i tatínkové

V ceně je 15ks zpracovaných fotografií, které si vybíráte sami ze zaslaných náhledů.Pokud si vyberete více, každ
á další zpracovaná fotografie je za cenu 150,-.Fotografie ode mě dostanete v elektronické podobě.

17.png

Lokality na focení vybírám podle aktuálního počasí a podle toho, co právě nabízí příroda. Novorozeňátka fotím u Vás doma, stejně tak u Vás doma mohu nafotit starší děti či narozeninové oslavy. U novorozeňátek je úplně jedno, v jakém týdnu se fotí.Můj styl je přirozenost, láska a realita.

Platí se i hned na místě po uskutečněném focení v hotovosti
Na účet pak případně doplácíte fotografie navíc, které si vyberete z Vámi zvoleného balíčku focení.

Doprava do 2
0 km od Strakonic v ceně, pokud za Vámi jedu někam dál, cena dopravy se řeší předem.
Doba dodání fotografií se pohybuje v rozmezí 2-3 týdnů od focení nebo od Vámi zaslaného výběru.V době hlavní sezony nebo v případě nemoci se dodací doba může prodloužit.Další důležité info: nepodcěňujte výběr oblečení.Výsledný efekt fotografií se vždy nese v souladu s tím, co máte na sobě.

Pokud si nevíte rady, s výběrem vhodného oblečení Vám poradím.
Vyhněte se velký nápisům na trikách, geometrickým vzorům a neonovým barvám. Pamatujte, že v jednoduchosti je krása :-) 

 

                                                                           
                                                    
Svatební a  rodinná fotografka

Fotím přirozené záběry ze života, fotky které zachycují radost, štěstí a dětský smích.Pokud se Vám tento styl líbí a necháte výběr fotek na mně, obdržíte ucelenou reportáž, která bude obsahovat 30-50 zpracovaných fotografií v elektronické podobě.Toto platí na všechny druhy focení.Kdo se ke mně chystáte poprvé a chcete vidět, co od mých příběhů očekávat, navštivte můj  Fotoblog
                                                                
                                  Rodinný příběh 
 cena 3500,- 

Pokud však upřednostňujete méně fotek nebo si sami chcete vybírat, máte možnost si vybrat  z daných cenových balíčků:
          

SVATBY

1.jpg


Svatby fotím od roku 2012 a mám za sebou přes tři stovky nádherných svatebních dní.Což znamená, že mě nemohou překvapit žádné světelné podmínky,  obřad v pravé poledne na slunci či večerní obřad v jeskyni :-)  A navíc jsme na Vás dva. Na svatby totiž jezdím se svým manželem, který je mi k ruce jako asistent a zároveň právoplatným fotografem.Což je pro Vás nesmírná výhoda, protože kde nejsem já, je on a naopak. Oba fotíme reportážním stylem a je pro nás nesmírně důležité, abychom zachytili právě ty neopakovatelné momentky.

A co od Vás potřebuji vědět?

Uvádějte prosím termín svatby, místo konání a přibližný počet hostí.Také zda nás chcete na celý den nebo jen jeho část.Bude úplně báječné, když mi napíšete i malinko něco více, třeba jak si svoji svatbu představujete či jak ten den chcete celkově pojmout.Moc ráda se o Vás dozvím více, než jen Vše jméno :-) Předem za tyto informace děkuji. 


Cena se odvíjí od počtu hodin, které s Vámi strávíme, zda jde o velkou svatbu či menší, zkrátka vše je o Vašich představách a konečnou cenovou kalkulaci Vám obratem napíši.
Na flashdisku dostanete veškeré podařené záběry, které budou precizně a s láskou zpracované.Z celého dne to bývá cca 400-600 zpracovaných záběrů. Celou zakázku budete mít hotovou a pro Vás připravenou do čtyř týdnů.

Neváhejte se zeptat na cokoliv a probereme to společně.
Fotíme i kratší varianty nebo malé svatby.   


Předsvatební focení 

Cena od 2000,-  dle lokality a Vašich požadavků.
Chcete vědět, do čeho s námi půjdete?
Mrkněte na celé svatební příběhy
513.jpg
bottom of page