29.jpg

INVESTICE

DO VZPOMÍNEK

Trvale žiji ve městě dudáků Strakonice.Lokality na focení vybírám podle aktuálního počasí a podle toho, co právě nabízí příroda.Dělám i tzv. lifestylové focení, což je focení u Vás doma.Vhodné nejen pro novorozeňátka, ale i starší děti či narozeninové oslavy.U novorozeňátek je úplně jedno, v jakém týdnu se fotí.Můj styl je přirozenost, láska a realita.
Takže focení v kožešinkách, různých košíčcích a dlouhodobé uspávání ode mě nečekejte.
Ale když se podíváte ZDE, uvidíte, do čeho jdete :-) Nejčastěji a nejraději fotím přirozené záběry plné života. Fotky, které mají v sobě duši.
Oproti klasickému rodinnému focení je toto album pojaté více reportážně se spoustou obyčejně neobyčejných momentek.
Vše probíhá formou procházky a hraní si s dětmi, aby je to bavilo a nebyly otrávené.
Fotografie vybírám já a vždy ode mě dostanete ucelenou reportáž, která bude obsahovat minimálně 30 zpracovaných fotografií v elektronické podobě. 
Výhodou je, že Vám odpadá starost s výběrem fotografií a jejich výsledný počet má v budoucnu neocenitelnou hodnotu.

RODINNÝ PŘÍBĚH  35
00,-


Pokud však upřednostňujete méně fotek, nebo si sami chcete vybírat, máte možnost zvolit z těchto cenových balíčků:

DSC06540.pngRODINA A DĚTI  1500,-

V ceně je 10ks zpracovaných fotografií, které si vybíráte sami ze zaslaných náhledů.Pokud si vyberete více, každá další zpracovaná fotografie je za cenu 150,-.
Fotografie ode mě dostanete v elektronické podobě.

DSC07656.png
DSC06954.png


MAMINY  2000,-

V ceně je 10ks zpracovaných fotografií, které si vybíráte sami ze zaslaných náhledů.Pokud si vyberete více, každá další zpracovaná fotografie je za cenu 150,-.
Fotografie ode mě dostanete v elektronické podobě.

DSC03671.jpg
15.png


NEWBORN  2500,-

Novorozeňátka jezdím fotit k Vám domů.Vše je na pohodu a vše se řídí potřebám miminek a maminek.
V ceně je 15ks zpracovaných fotografií, které si
vybíráte sami ze zaslaných náhledů.Pokud si vyberete více, každá další zpracovaná fotografie je za cenu 150,-. Fotografie ode mě dostanete v elektronické podobě.

01.png
048.png


LIFESTYLOVÉ FOCENÍ U VÁS DOMA  2500,-

V poslední době velmi oblíbené focení. V prostředí, kde Vaše děti vyrůstají, vznikají fotky, které více vypovídají o Vás a Vaší rodince.Vhodné třeba i pro narozeninové oslavy nebo v období plýskanic.V ceně je 15ks zpracovaných fotografií, které si vybíráte sami ze zaslaných náhledů.Pokud si vyberete více, každá další zpracovaná fotografie je za cenu 150,-. Fotografie ode mě dostanete v elektronické podobě.

109.png
09.png


FOCENÍ V PORODNICI  2000,-

Fotí se v porodnici na pokoji, druhý nebo třetí den po porodu.Reportážní pojetí prvních dní Vašeho miminka.Památka, která fakt stojí za to.Připojit se mohou i tatínkové.V ceně je 10ks zpracovaných fotografií, které si vybíráte sami ze zaslaných náhledů.Pokud si vyberete více, každá další zpracovaná fotografie je za cenu 150,-.Fotografie ode mě dostanete v elektronické podobě.

17.png

Platí se i hned na místě po uskutečněném focení v hotovosti nebo po dohodě na účet.
Na účet též doplácíte fotografie navíc, které si vyberete z Vámi zvoleného balíčku focení, dle ceníku.

Doba dodání fotografií se pohybuje v rozmezí 3-4 týdnů od focení nebo od Vámi zaslaného výběru.V době hlavní sezony nebo v případě nemoci se dodací doba může prodloužit.


Další důležité info: nepodcěňujte výběr oblečení.Výsledný efekt fotografií se vždy nese v souladu s tím, co máte na sobě.


Pokud si nevíte rady, s výběrem vhodného oblečení Vám poradím.
Vyhněte se velký nápisům na trikách a geometrickým vzorům. Pamatujte, že v jednoduchosti je krása :-) 

 

SVATBY

Uvádějte prosím termín svatby, místo konání a přibližný počet hostí.Také zda mě chcete na celý den nebo jen jeho část.Bude úplně báječné, když mi napíšete i malinko něco více, třeba jak si svoji svatbu představujete či jak ten den chcete celkově pojmout.Předem za tyto informace děkuji.

Každá svatba je individuální, proto Vám zašlu konečnou cenovou kalkulaci na vyžádání po doplnění potřebných informací.Svatby fotím po celé ČR i Moravě.Svatbu v zahraničí bych také neodmítla :-)

Fotím i kratší varianty nebo malé svatby. Neváhejte se zeptat na cokoliv, co Vás zajímá.

Na dvd nebo flash ode mě dostanete veškeré podařené záběry, které budou precizně a s láskou zpracované.

Doba dodání je cca tři týdny od svatby.Mám ráda přátelský přístup, ráda si s Vámi potykám a klidně se sejdu i na kafčo před svatbou, pokud to vzdálenost dovolí. A nebo si udělejte výlet k nám. Děti jsou vítány :-)

 

Nabízím i předsvatební focení a dojedu kamkoliv.

Cena od 2000,-  dle lokality a Vašich požadavků