INVESTICE

DO VZPOMÍNEK

Trvale žiji ve městě dudáků Strakonice.V případě rodinného focení se nejčastěji pohybuji na trase Strakonice-Písek-Blatná-České Budějovice-Sušice-Vimperk-Klatovy a Praha, kde mám svoji stálou klientelu.

Lokality vybírám podle aktuálního počasí a podle toho, co právě nabízí příroda nebo pokud máte Vy svoji oblíbenou.Nabízím i tzv. lifestylové focení, což je focení u Vás doma. Vhodné nejen pro novorozeňátka, ale i starší děti či narozeninové oslavy.U novorozeňátek je úplně jedno, v jakém týdnu se fotí.Můj styl je přirozenost, láska a realita.Takže focení v kožešinkách, různých košíčcích, čepičkách a dlouhodobé uspávání ode mě nečekejte :-) Ale když se podíváte ZDE, uvidíte, do čeho jdete :-) Do 20km od Strakonic je doprava v ceně, pokud jedu za Vámi někam dál, příplatky za dopravu se domlouvají předem.

DĚTI, RODINY, MAMINY, LIFESTYLE, NEWBORN

2000,-

Samotné focení trvá cca 30-45 min. Fotografie vybírám já a vždy ode mě dostanete ucelenou reportáž, která bude obsahovat minimálně 25 zpracovaných snímků. Za fotky navíc si nic neúčtuji, výsledný počet závisí na tom, jak Vás to bude bavit a jak budou spolupracovat dětičky :-) 

Cena je z focení jedné rodiny.Pokud si k sobě někoho vezmete, např.focení společně s kamarádky rodinkou nebo s rodinkou svého sourozence, každá rodina platí za sebe! 

                                         Platí se i hned na místě po uskutečněném focení

   

FOCENÍ V PORODNICI  1500,- 

Fotí se v porodnici na pokoji, druhý nebo třetí den po porodu.Reportážní pojetí prvních dní Vašeho miminka.Památka, která fakt stojí za to.Připojit se mohou i tatínkové :-) 

SVATBY

Uvádějte prosím termín svatby, místo konání a přibližný počet hostí.Také zda mě chcete na celý den nebo jen jeho část.Bude úplně báječné, když mi napíšete i malinko něco více, třeba jak si svoji svatbu představujete či jak ten den chcete celkově pojmout.Předem za tyto informace děkuji.

Každá svatba je individuální, proto Vám zašlu konečnou cenovou kalkulaci na vyžádání po doplnění potřebných informací.Svatby fotím po celé ČR i Moravě.Svatbu v zahraničí bych také neodmítla :-)

Fotím i kratší varianty nebo malé svatby. Neváhejte se zeptat na cokoliv, co Vás zajímá.

Na dvd nebo flash ode mě dostanete veškeré podařené záběry, které budou precizně a s láskou zpracované.

Doba dodání je cca tři týdny od svatby.Mám ráda přátelský přístup, ráda si s Vámi potykám a klidně se sejdu i na kafčo před svatbou, pokud to vzdálenost dovolí. A nebo si udělejte výlet k nám. Děti jsou vítány :-)

 

Nabízím i předsvatební focení a dojedu kamkoliv.

Cena od 2000,-  dle lokality a Vašich požadavků